Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Ersmarks IK
Kommande matcher
AUGUSTI 2018
 
16
19:15
tor
19:15    
P04, Ersmarks IP
P04 » 
Ersmarks IK P05 - Sandåkerns SK P05 Röd
  -      
16
19:15
tor
19:15    
P05, Ersmarks IP
P05 » 
Ersmarks IK P05 - Sandåkerns SK P05 Röd
  -      
16
20:00
tor
20:00    
Dam - Damjunior, Tegstunets IP
Umeå Södra DFF - Ersmark IK  -      
17
18:00
fre
18:00    
P0203, Röbäcks IP
P0203 » 
Tegs SK P17 - Ersmarks IK
  -      
17
18:15
fre
18:15    
F04, Grubbevallen
F04 » 
Sandåkerns SK F03 - Ersmarks IK F04
  -      
18
10:00
lör
10:00    
F09, Sandviks IP
F09 » 
Sandvik - Ersmarks IK
  -      
18
10:00
lör
10:00    
P07, Ersmarks IP
P07 » 
Ersmarks IK P07 - Täfteå IK P06
  -      
18
11:00
lör
11:00    
P10, Sandviks IP
P10 » 
Sandviks IK - Ersmarks IK
  -      
18
11:30
lör
11:30    
F04, Sävar IP
F04 » 
Sävar IK F04 - Ersmarks IK F04
  -      
18
11:30
lör
11:30    
F05, Sävar IP
F05 » 
Sävar - Ersmarks IK F04/F05
  -      
18
11:45
lör
11:45    
P06, Ersmarks IP
P06 » 
Ersmarks IK P06 Röd - Sandåkerns SK P06 Vit
  -      
18
13:00
lör
13:00    
P04, Björnvallen IP
P04 » 
Dorotea IF - Ersmarks IK P04
  -      
19
10:00
sön
10:00    
P09, Ersmarks konstgräs
P09 » 
Ersmarks IK - Täfteå IK -09 vit
  -      
19
10:00
sön
10:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match Div 2 Damjunior Ersmarks IK F04 - Mariehem  -      
19
10:15
sön
10:15    
P07, MSK Arena
P07 » 
Mariehem SK (P07) Vit - Ersmarks IK P07
  -      
19
10:30
sön
10:30    
F04, Ersmarks IP
F04 » 
Ersmarks IK F04 - Mariehem SK
  -      
19
11:00
sön
11:00    
P04, Älvdungen IP
P04 » 
Sörfors IF - Ersmarks IK P04
  -      
19
11:30
sön
11:30    
P0203, Skogsvallen IP
P0203 » 
Morön BK - Ersmarks IK
  -      
19
12:15
sön
12:15    
P10, Sjöfrun IP
P10 » 
Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru Svart - Ersmarks IK P10 Svart
  -      
19
12:15
sön
12:15    
P10, Sjöfruns IP konstgräs
P10 » 
Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru vit - Ersmarks IK P10 Röd
  -      
19
13:00
sön
13:00    
F10, Ersmarks IP
F10 » 
Ersmarks IK F10 - Mariehem SK (F10) 1
  -      
19
13:15
sön
13:15    
P10, Sjöfrun IP
P10 » 
Ersmarks IK P10 Röd - Gimonäs Umeå IF P10 Sjöfru Svart
  -      
19
14:15
sön
14:15    
P10, Sjöfrun IP
P10 » 
Ersmarks IK P10 Svart - IFK Umeå 1
  -      
19
15:00
sön
15:00    
F10, Ersmarks IP
F10 » 
Umeå Södra FF F-10 Blå Blå - Ersmarks IK F10
  -      
19
15:15
sön
15:15    
F07, Carlshöjdsskolans IP
F07 » 
Gimonäs Umeå IF F07 CS - Ersmarks IK F07
  -      
19
17:00
sön
17:00    
F06 - Fotboll, Ersmarks IP
Ersmarks IK F06 - Robertsfors IK F-05  -      
19
17:00
sön
17:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP
 
Match Div 3 Damer Ersmarks IK-Hörnsjö 2  -      
19
17:00
sön
17:00    
 
Tävling  -      
19
18:00
sön
18:00    
Dam - Damjunior, Ersmarks IP
Ersmark IK - Hörnsjö IF 2  -      
19
18:00
sön
18:00    
F08, Nolia 2
F08 » 
Umeå Södra FF F-08 Blå - Ersmarks IK F08
  -      
19
18:15
sön
18:15    
P06, Ersmarks IP
P06 » 
Ersmarks IK P06 Svart - Ersboda SK P06
  -      
 
21
18:45
tis
18:45    
F05, Innertavle IP
F05 » 
Gimonäs Umeå IF Diamanterna F13 - Ersmarks IK F05
  -      
22
19:45
ons
19:45    
P0203, Grubbevallen
P0203 » 
Sandåkerns SK P04 - Ersmarks IK P03
  -      
23
18:15
tor
18:15    
P04, Innertavle IP
P04 » 
Gimonäs Umeå IF P05 Tomtebo United vit - Ersmarks IK P05
  -      
23
18:15
tor
18:15    
P05, Innertavle IP
P05 » 
Gimonäs Umeå IF P05 Tomtebo United vit - Ersmarks IK P05
  -      
24
19:00
fre
19:00    
F04, Skogsvallen
F04 » 
Morön BK F 04 - Ersmarks IK F04
  -      
24
19:00
fre
19:00    
P04, Stantorsvallen
P04 » 
Robertsfors IK - Ersmarks IK P04
  -      
25
10:15
lör
10:15    
P04, Ersmarks IP
P04 » 
Ersmarks IK P05 - Obbola IK P04/05/06
  -      
25
10:15
lör
10:15    
P05, Ersmarks IP
P05 » 
Ersmarks IK P05 - Obbola IK P04/05/06
  -      
25
10:30
lör
10:30    
Dam - Damjunior, Vildmannavallen IP
IFK Umeå 1 - Ersmarks IK  -      
25
10:30
lör
10:30    
P07, Sandviks IP
P07 » 
Sandviks IK 06 Gul - Ersmarks IK P07
  -      
25
12:15
lör
12:15    
P09, Sjöfruns IP konstgräs
P09 » 
Gimonäs Umeå IF P-09 Sjöfru vit - Ersmarks IK
  -      
25
14:00
lör
14:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match Div 2 Herrjun, Ersmarks IK P03 - Sävar/Täfte  -      
25
15:00
lör
15:00    
P0203, Ersmarks IP
P0203 » 
Ersmarks IK P03 - Sävar/Täfteå IK
  -      
26
sön
00:00    
F09, Ersmarks IP
F09 » 
Ersmarks IK F09 - Sävar IK F09 2
  -      
26
sön
00:00    
F09, Ersmarks IP
F09 » 
Sandåkerns SK F09 Röd - Ersmarks IK F09
  -      
26
sön
00:00    
P06, Elofssonhallen
P06 » 
Röbäcks IF P06 - Ersmarks IK P06 Svart
  -      
26
10:00
sön
10:00    
F05, Ersmarks IP
F05 » 
Ersmarks IK F05 - Täfteå IK F05
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P06, Stantorsvallen
P06 » 
Robertsfors IK P06/07 - Ersmarks IK P06 Röd
  -      
26
10:00
sön
10:00    
P08, Ersmarks IP
P08 » 
Ersmarks IK P08 - Sandviks IK P08
  -      
26
10:00
sön
10:00    
 
Match  -      
26
11:45
sön
11:45    
F06 - Fotboll, Ålidhem Arena
Gimonäs Umeå IF F13 Carlshöjd - Ersmarks IK F06  -      
26
14:00
sön
14:00    
Dam - Damjunior, Ersängsvallen
Ersboda SK - Ersmark IK  -      
26
14:00
sön
14:00    
P0203, Nolia IP 1
P0203 » 
Ersmarks IK - Bodens BK FF
  -      
26
14:00
sön
14:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match U17 div 1 norra Ersmarks IK P03 - Boden BK  -      
26
14:15
sön
14:15    
9-manna gräsplan, Ersmarks IP F07
 
Tävling  -      
26
14:30
sön
14:30    
F04, Vännäs IP
F04 » 
Spöland Vännäs IF - Ersmarks IK F04
  -      
26
14:30
sön
14:30    
P07, Ersmarks IP
P07 » 
Ersmarks IK P07 - Umedalens IF P07
  -      
26
15:00
sön
15:00    
F07, Ersmarks IP
F07 » 
Ersmarks IK F07 - Betsele IF 07 lag 2
  -      
26
18:00
sön
18:00    
F08, Ersmarks IP
F08 » 
Ersmarks IK F08 - Röbäcks IF F08 Röd
  -      
26
18:00
sön
18:00    
P04, Ersmarks IP
P04 » 
Ersmarks IK P04 - Hörnefors IF P 03/05
  -      
26
18:00
sön
18:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-manna
 
Match P04 - Hörnefors  -      
 
30
14:00
tor
14:00    
P07, Grubbevallen
P07 » 
Sandåkerns SK P06 Vit - Ersmarks IK P07
  -      
30
19:00
tor
19:00    
P04, Ersmarks IP
P04 » 
Ersmarks IK P05 - Tegs SK Fotboll P05 Svart
  -      
30
19:00
tor
19:00    
P05, Ersmarks IP
P05 » 
Ersmarks IK P05 - Tegs SK Fotboll P05 Svart
  -      
30
19:15
tor
19:15    
P06, Ersmarks IP
P06 » 
Ersmarks IK P06 Röd - Sandviks IK 06 Gul
  -      
SEPTEMBER 2018
 
01
lör
00:00    
F07, Ersmarks IP
F07 » 
Ersmarks IK F07 - Gimonäs Umeå IF F07 Tomtebo
  -      
01
10:00
lör
10:00    
F05, Tegs IP
F05 » 
Umeå Södra FF F05 Blå - Ersmarks IK F05
  -      
01
10:00
lör
10:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-manna
 
Match EIK F04 vs Sävar IK F04  -      
01
10:00
lör
10:00    
9-manna gräsplan, Ersmarks IP
 
Match, EIK F05 - Umeå Södra Blå F05  -      
01
10:30
lör
10:30    
F04, Ersmarks IP
F04 » 
Ersmarks IK F04 - Sävar IK F04
  -      
01
10:30
lör
10:30    
F05, Ersmarks IP
F05 » 
Ersmarks IK - Sävar IK
  -      
01
11:00
lör
11:00    
P09, Ersmarks konstgräs
P09 » 
Ersmarks IK - GUIF Sjöfru svart
  -      
01
11:30
lör
11:30    
F06 - Fotboll, Ersmarks IP
Ersmarks IK F06 - Spöland Vännäs IF F04/05  -      
01
12:00
lör
12:00    
P0203, Ersmarks IP
P0203 » 
Ersmarks IK P03 - Gimonäs Umeå IF HJ2 vit
  -      
01
12:00
lör
12:00    
P07, Ersmarks IP
P07 » 
Ersmarks IK P07 - Gimonäs Umeå IF P06 Blackhawks
  -      
01
12:00
lör
12:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match ERSMARKSDAGEN Div 2 Herrjun EIK P03 - GUIF  -      
01
13:00
lör
13:00    
F08, Ersmarks konstgräs
F08 » 
Röbäcks IF F08 Blå - Ersmarks IK F08
  -      
01
14:00
lör
14:00    
Dam - Damjunior, Ersmarks IP
Ersmarks IK - Mariehem SK  -      
01
14:00
lör
14:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match ERSMARKSDAGEN Div 1 Damjun EIK - Mariehem  -      
01
16:00
lör
16:00    
P04, Ersmarks IP
P04 » 
Ersmarks IK P04 - Täfteå IK P 04/05
  -      
01
16:00
lör
16:00    
P06, Ersmarks IP
P06 » 
Ersmarks IK P06 Svart - Umedalens IF P06 Svart
  -      
02
sön
00:00    
F09, Carlshöjdsskolans IP
F09 » 
Ersmarks IK F09 - Sävar IK F09 1
  -      
02
sön
00:00    
F09, Carlshöjdsskolans IP
F09 » 
Spöland Vännäs IF F-09 - Ersmarks IK F09
  -      
02
sön
00:00    
F10, Täfteborg
F10 » 
Täfteå IK F10 - Ersmarks IK F10
  -      
02
sön
00:00    
F10, Täfteborg
F10 » 
Ersmarks IK F10 - Gimonäs Umeå IF F10 CSÅ svart
  -      
02
sön
00:00    
P08, Stöckesbua IP
P08 » 
Stöcke IF P08/09 - Ersmarks IK P08
  -      
02
09:00
sön
09:00    
P10, Ersmarks IP
P10 » 
Sörfors IF P10 - Ersmarks IK P10 Röd
  -      
02
09:00
sön
09:00    
P10, Ersmarks IP
P10 » 
Mariehem SK (P10) Vit 2 - Ersmarks IK P10 Svart
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P10, Ersmarks IP
P10 » 
Ersmarks IK P10 Svart - Mariehem SK (P10) Vit 2
  -      
02
10:00
sön
10:00    
P10, Ersmarks IP
P10 » 
Ersmarks IK P10 Röd - Mariehem SK (P10) Vit 2
  -      
02
10:00
sön
10:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match Div 2 Damjun EIK F04 - IFKUmeå  -      
02
10:30
sön
10:30    
F04, Ersmarks IP
F04 » 
Ersmarks IK F04 - IFK Umeå
  -      
02
11:00
sön
11:00    
P04, Älvdungen IP
P04 » 
Sörfors IF P05 - Ersmarks IK P05
  -      
02
11:00
sön
11:00    
P05, Älvdungen IP
P05 » 
Sörfors IF P05 - Ersmarks IK P05
  -      
02
12:30
sön
12:30    
P06, Umedalens IP
P06 » 
Umedalens IF P06 Svart - Ersmarks IK P06 Svart
  -      
02
15:15
sön
15:15    
P07, Sjöfrun IP
P07 » 
Gimonäs Umeå IF P07 Tomtebo svart - Ersmarks IK P07
  -      
02
17:00
sön
17:00    
9-manna gräsplan, F06 - match
 
Tävling  -      
 
05
18:00
ons
18:00    
F04, Ersmarks IP
F04 » 
Ersmarks IK F04 - Umedalens IF F04
  -      
05
18:00
ons
18:00    
F05, Ersmarks IP
F05 » 
Ersmarks IK - Umedalen
  -      
06
19:30
tor
19:30    
Umedalens IF F03 - Ersmarks IK  -      
08
10:00
lör
10:00    
P07, Ersmarks IP
P07 » 
Ersmarks IK P07 - Hörnefors IF P 07/08
  -      
08
10:00
lör
10:00    
P10, Umedalens IP
P10 » 
Umedalens IF P10 Svart - Ersmarks IK P10 Röd
  -      
08
11:00
lör
11:00    
P10, Umedalens IP
P10 » 
Umedalens IF P10 Gul - Ersmarks IK P10 Svart
  -      
08
11:45
lör
11:45    
P06, Ersmarks IP
P06 » 
Ersmarks IK P06 Röd - Sandviks IK 06 Gul
  -      
08
12:15
lör
12:15    
P08, Umedalens IP
P08 » 
Umedalens IF P08 - Ersmarks IK P08
  -      
09
sön
00:00    
F05, Tegs IP
F05 » 
Umeå Södra FF Gul - Ersmarks IK F05
  -      
09
sön
00:00    
P10, Umedalens IP
P10 » 
Ersmarks IK P10 Röd - Umedalens IF P10 Gul
  -      
09
sön
00:00    
P10, Umedalens IP
P10 » 
Ersmarks IK P10 Svart - Umedalens IF P10 Svart
  -      
09
09:30
sön
09:30    
F10, Sävar IP
F10 » 
Ersmarks IK F10 - Umeå Södra FF F-10 Blå Blå
  -      
09
10:00
sön
10:00    
P08, Ersmarks IP
P08 » 
Ersmarks IK P08 - Sandåkerns SK P08 Vit
  -      
09
11:30
sön
11:30    
F08, Ersmarks IP
F08 » 
Ersmarks IK F08 - Täfteå IK F07/08
  -      
09
11:30
sön
11:30    
F10, Sävar IP
F10 » 
Umeå Södra FF F-10 Blå Blå - Ersmarks IK F10
  -      
09
12:00
sön
12:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP
 
Match U17 Div 1 norra, Ersmarks IK P03 - Alviks IK  -      
09
12:15
sön
12:15    
P09, Carlshöjdsskolans IP
P09 » 
Gimonäs Umeå IF P-09 Carlshöjd svart - Ersmarks IK
  -      
09
13:00
sön
13:00    
P0203, Nolia IP 1
P0203 » 
Ersmarks IK - Alviks IK
  -      
09
13:00
sön
13:00    
P07, Grubbevallen
P07 » 
Sandåkerns SK P06 Vit - Ersmarks IK P07
  -      
09
13:30
sön
13:30    
F07, Röbäcks IP
F07 » 
Röbäcks IF - Ersmarks IK F07
  -      
09
15:00
sön
15:00    
F04, Skogsvallen IP
F04 » 
Sävar IK /Täfteå lK - Ersmarks IK F04
  -      
09
15:00
sön
15:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match Div 3 Damer, Ersmarks IK - GUIF  -      
09
16:00
sön
16:00    
Dam - Damjunior, Ersmarks IP
Ersmark IK - Gimonäs Umeå IF  -      
09
17:00
sön
17:00    
F06 - Fotboll, Ersmarks IP
Ersmarks IK F06 - HTF F0506  -      
09
17:00
sön
17:00    
9-manna gräsplan, F06 - match
 
Tävling  -      
 
13
19:15
tor
19:15    
P04, Ersmarks IP
P04 » 
Ersmarks IK P05 - Röbäcks IF
  -      
13
19:15
tor
19:15    
P05, Ersmarks IP
P05 » 
Ersmarks IK P05 - Röbäcks IF
  -      
14
18:00
fre
18:00    
P0203, Nolia IP 1
P0203 » 
Ersmarks IK P03 - Umedalens IF P02 Svart
  -      
14
18:30
fre
18:30    
F04, Tegstunets IP
F04 » 
Umeå Södra FF F04 2 - Ersmarks IK F04
  -      
14
18:30
fre
18:30    
F05, Tegstunet
F05 » 
Umeå Södra - Ersmarks IK
  -      
15
09:30
lör
09:30    
P08, Vännäsby IP
P08 » 
Spöland Vännäs IF P08 vit - Ersmarks IK P08
  -      
15
09:30
lör
09:30    
P09, Ersmarks konstgräs
P09 » 
Ersmarks IK - Täfteå IK 09 röd
  -      
15
10:00
lör
10:00    
F05, Ersmarks IP
F05 » 
Ersmarks IK F05 - Sävar IK F05
  -      
15
10:00
lör
10:00    
9-manna gräsplan, EIK F05 - Sävar IK F05
 
Match  -      
15
11:00
lör
11:00    
P07, Ersmarks IP
P07 » 
Ersmarks IK P07 - Gimonäs Umeå IF P06 Carlshöjd
  -      
15
12:00
lör
12:00    
F06 - Fotboll, Norrskenshallen IP Fotboll
Nordmalings BK - Ersmarks IK F06  -      
15
13:00
lör
13:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match Div 1 Damjun, Ersmarks IK - Nordmaling  -      
15
14:00
lör
14:00    
Dam - Damjunior, Ersmarks IP
Ersmarks IK - Nordmalings BK/HIF  -      
15
15:45
lör
15:45    
F04, Grubbevallen
F04 » 
Sandåkerns SK/HTF F04 - Ersmarks IK F04
  -      
15
15:45
lör
15:45    
F05, Grubbevallens IP/Konstgräsplan
F05 » 
Sandåkern - Ersmarks IK
  -      
16
sön
00:00    
F09, Fritidsområdet Vännäsbadet
F09 » 
Robertsfors IK MIX09 Svart - Ersmarks IK F09
  -      
16
sön
00:00    
F09, Fritidsområdet Vännäsbadet
F09 » 
Ersmarks IK F09 - Gimonäs Umeå IF F09 CS
  -      
16
sön
00:00    
P07, Tegs IP
P07 » 
Tegs SK Fotboll P-07 Vinröd - Ersmarks IK P07
  -      
16
10:00
sön
10:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match Div 2 Damjun, Ersmarks IK F04-Umeå Södra F04  -      
16
10:30
sön
10:30    
F04, Ersmarks IP
F04 » 
Ersmarks IK F04 - Umeå Södra FF F04 1
  -      
16
10:30
sön
10:30    
P06, Tegstunets IP
P06 » 
Tegs SK Fotboll P-06 Öst Svart - Ersmarks IK P06 Svart
  -      
16
12:00
sön
12:00    
F08, Tegstunets IP
F08 » 
Umeå Södra FF F-08 Blå - Ersmarks IK F08
  -      
16
13:30
sön
13:30    
P0203, Skogsvallen
P0203 » 
IFK Luleå - Ersmarks IK
  -      
16
14:15
sön
14:15    
P06, Vildmannavallen IP
P06 » 
IFK Umeå Vit - Ersmarks IK P06 Röd
  -      
16
16:00
sön
16:00    
F07, Ersmarks IP
F07 » 
Ersmarks IK F07 - Sävar IK F07
  -      
16
17:00
sön
17:00    
Dam - Damjunior, Umedalens IP
Umedalens IF 3 - Ersmark IK  -      
16
19:00
sön
19:00    
P04, Umedalens IP
P04 » 
Umedalens IF P05 - Ersmarks IK P05
  -      
16
19:00
sön
19:00    
P05, Umedalens IP
P05 » 
Umedalens IF P05 - Ersmarks IK P05
  -      
 
18
18:15
tis
18:15    
P04, Ersmarks IP
P04 » 
Ersmarks IK P05 - IFK Umeå P-05 Blå
  -      
18
18:15
tis
18:15    
P05, Ersmarks IP
P05 » 
Ersmarks IK P05 - IFK Umeå P-05 Blå
  -      
19
ons
00:00    
Dam - Damjunior, Sandviks IP
Sandviks IK - Ersmarks IK  -      
23
sön
00:00    
P04, Ersmarks IP
P04 » 
Ersmarks IK P04 - Umedalens IF P04 1
  -      
23
10:00
sön
10:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match Div 2 Damjun, Ersmarks IK F04-Umeå Södra F03  -      
23
10:30
sön
10:30    
F04, Nolia 2
F04 » 
Ersmarks IK F04 - Umeå Södra FF F-03
  -      
23
12:30
sön
12:30    
P0203, Ålidhem Arena
P0203 » 
Gimonäs Umeå IF - Ersmarks IK
  -      
23
13:00
sön
13:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match Div 3 Damer, Ersmarks IK - IFK Umeå  -      
23
14:00
sön
14:00    
Dam - Damjunior, Ersmarks IP
Ersmark IK - IFK Umeå  -      
23
14:00
sön
14:00    
P0203, FC Vindeln
P0203 » 
Vindelns IF - Ersmarks IK P03
  -      
 
29
13:30
lör
13:30    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP
 
Match Div 1 Damjun EIK-Sandåkern  -      
29
14:00
lör
14:00    
Dam - Damjunior, Ersmarks IP
Ersmarks IK - Sandåkerns SK/HTF  -      
30
13:00
sön
13:00    
11-manna gräsplan, Ersmarks IP 11-m
 
Match U17 Div 1 norra, Ersmarks IK P03 - Tegs SK  -      
30
14:00
sön
14:00    
Dam - Damjunior, MSK Arena
Mariehem SK - Ersmark IK  -      
30
14:00
sön
14:00    
P0203, Ersmarks IP
P0203 » 
Ersmarks IK - Tegs SK Fotboll
  -      
30
14:15
sön
14:15    
F04, Ålidhem Arena
F04 » 
Gimonäs Umeå IF F15 vit - Ersmarks IK F04
  -      
OKTOBER 2018
 
03
19:00
ons
19:00    
Dam - Damjunior, Tegstunets IP
Umeå Södra DFF F02 - Ersmarks IK  -      
07
14:00
sön
14:00    
P0203, Electrolux Home Arena
P0203 » 
Skellefteå FF - Ersmarks IK
  -      
 
Vill du synas här?
Kontakta kansliet via mejl till kansliet@eik.se